Remi Torina i Milana u goleadi na "Komunaleu"

Torino - Milan, Foto: Twitter.com
Ažurirano: 16.01.2017. 21:58h

Torino i Milan su odigrali duel spuštenih gardova, viđeno je četiri gola, moglo je još toliko…

Na kraju, pobjednika nije bilo - meč je završen rezultatom 2:2, iako je Toro nakon 25 minuta vodio sa 2:0 (pogađali Beloti i Benasi), a onda imao I penal da dotuče protivnika.

Ljajić je, međutim, šutirao po sredini pravo u Donarumu i od tog momenta utakmica se okrenula.

Milan je u nastavku za tri minuta stigao do izjednačenja (strijelci Bertolaći i Baka iz penala), a do kraja su oba tima imala po nekoliko šansi za trijumf.

All Goals & Highlights HD - Torino 2-2 AC Milan... by arcturusmedia33

Bliži je bio Torino, ali su promašivali Ljajić, Falke i Beloti.

"Rosoneri" su na petom mjestu sa bodom više i utakmicom manje od Intera, dok je "granata" preuzela osmu poziciju od Fiorentine.