Jo-Jo je u 92. minutu donio pobjedu Sevilji nad Realom
Jovetić, Foto: Eldesmarque.com
Ažurirano: 15.01.2017. 21:49h

Steeeeeevaaaaan Joveeeeeetiiiiiić!!!!!

Sevilja slavi crnogorskog reprezentativca, koji je u 92. minutu dao gol za veliku pobjedu nad Realom!

Jo-Jo je u igru ušao u 69. minutu, neposredno nakon što je Kristijano Ronaldo doveo Real u vođstvo iz sumnjivo dosuđenog jedanaesteraca (pitanje je da li je golman Serhio Riko oborio Danija Karvahala).

Sevilja je nakon šoka napala iz svih oružja, a izjednačenje koji je poklonio Serhio Ramos, jer je u 85. minutu u želji da zaustavi centaršut Pabla Sarabije dao autogol.

Kapiten Sevilje se ubrzo donekle iskupio, jer je nakon dobrog šuta Jovetića izbacio loptu u korner, a potom je spriječio Vitola da poslije velike greške Kazemira pronađe usamljenog Podgoričanina u šesnaestercu.

Ali, Joveti je bilo suđeno da bude heroj - nakon što je Vitolo ukrao loptu Karimu Benzemi, Stevan je naciljao sa 20-ak metara, a loše postavljeni Kejlor Navas je samo dodirnuo loptu prije nego što je završila u mreži.

Na "Sančes Pishuanu" je počela neviđena fešta, a navijači su dobili novog idola, koji je prekinuo seriju Reala od 40 mečeva bez poraza!

TOK MEČA

GOOOOOL STEVANA JOVETIĆA U 92. MINUTU!!! Crnogorski reprezentativac je drugi put u četiri dana zatresao mrežu Reala i donio preokret Sevilji

Kakav kiks Serhija Ramosa! Kapiten Reala je u 85. minutu postigao autogol. Sevilja je izjednačila na 1:1.

Real vodi protiv Sevilje 1:0, golom Ronalda iz penala u 67. minutu, u duelu dvije prvoplasirane ekipe Primere.

Odmag nakon gola, Stevan Jovetić je ušao na teren i ima 25 minuta da pokuša da spasi svoj tim poraza.

Iako se stidljivo najavljivalo da će naš reprezentativac biti u startnoj postavi, Horhe Sampaoli ponovo mu je namijenio ulogu džokera.

Tako je bilo i u četvrtak u revanšu Kupa Španije, a Jovetić je ušao na poluvremenu i osam minuta kasnije postigao gol.

Za razliku od tog meča, koji je završen 3:3, u tim Reala vraća se Ronaldo.

Real većerašnji meč dočekuje u seriji od 40 mečeva bez poraza i sa četiri boda više, i utakmicom više, od Sevilje.