Arsenal bio u provaliji, pa "ukrao" bod Bornmutu

"Tobdžije" su u 58. minutu gubile sa 3:0...
Olivije Žiru, Foto: Reuters
Ažurirano: 03.01.2017. 22:07h

Arsenal je 60 minuta djelovao kao tim koji se bori za opstanak, a onda pola sata je ličio na ekipu koja može da postigne gol kada poželi.

Protiv Bornmuta je to bilo dovoljno samo za remi, ali je meč bio lud - "tobdžije" su gubile sa 3:0, onda izjednačile, čak i tražile totalni preokret...

Ali, bilo bi mnogo nakon svega što su preživjele od neugodnog sastava menadžera Edija Hauva, jer je domaćin radio šta je htio u prvom poluvremenu.

Борнмут - Арсенал 3:3. Обзор матча. Англия. Премьер-лига 2016/17. 20 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Bornmut je u 58. minutu imao tri gola prednosti (strijelci Denijels, Vilson i Frejzer), a onda se probudio uspavani gigant - prvo Sančes u 70, pa Peres u 75. napravili su uvod za gol Žirua u 92. minutu.

Oba tima su do kraja imali po šansu za tri boda, ali poslije svega nijedan nije zaslužio da bude poražen...

Bitne bodove u borbi za opstanak je osvojio Svonsi, koji je savladao Kristal Palas u gostima sa 2:1.

Stouk je na "Britaniji" bio bolji od Votforda (2:0).