Čelsijevi dječaci poklonili prvi trijumf Čelsijevoj legendi: Lampard će pamtiti Norič

Čelsi je, nakon poraza od Mančester junajteda i remija sa Lesterom, slavio na gostovanju Noriču 3:2
2552 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje Lamparda i fudbalera Čelsija, Foto: Reuters
Ažurirano: 24.08.2019. 16:33h

Iz trećeg pokušaja Frenk Lampard je došao do prve pobjede u premijerligaškoj trenerskoj karijeri - Čelsi je, nakon poraza od Mančester junajteda i remija sa Lesterom, slavio na gostovanju Noriču 3:2.

Trijumf "plavcima" donijeli su mladići Tejmi Ejbraham i Mejson Maunt, dok je Timu Puki, finski napadač u dresu Noriča, nastavio blistav start u elitnom rangu, petim golom u sezoni.

Ejbraham je u trećem minutu efektno zahvatio volej na centaršut Aspilikuete, ali je tri minuta kasnije Puki upisao asistenciju za Kantvela koji je poravnao.

Zatim je Maunt lijepom fintom izbacio čuvara i pogodio za 1:2, da bi Puki u 30. minutu provukao loptu ispod Kepe za 2:2.

Konačan rezultat postavio je Ejbraham udarcem sa 17-18 metara.