Goleada u Ređo Emiliji: Sasuolo dao četiri gola Romi

Atalanta će ako savlada Đenovu preuzeti četvrto mjesto od "vučice"
1559 pregleda 0 komentar(a)
Duel Berardija i Spinacole, Foto: Twitter
Ažurirano: 01.02.2020. 22:37h

Debakl Rome u Ređo Emiliji - Sasuolo je slavio 4:2, još na poluvremenu je imao tri gola prednosti...

Bila je to očajna noć za "vučicu", a biće još gore ako Atalanta sjutra pobijedi Đenovu u Bergamu i preuzme četvrto mjesto od tima koji vodi Paulo Fonseka.

Kaputo s dva gola, pa Đuričić učinili su da Sasuolo već u 26. minutu vodi 3:0, ali nastavak je donio mnogo uzbuđenja.

Roma je brzo smanjila preko Džeka, imala i zicer za 3:2, a onda je Pelegrini dobio drugi žuti karton, nakon čega je sve bilo teže.

Veretu je iz penala, međutim, smanjio na 3:2 u 72, ali je Sasuolo čim je krenuo s centra otklonio svaku dilemu - Boga je postigao evrogol i potpisao trijumf domaćina.

Roma uz meč više ima bod više od petoplasirane Atalante, a ovo joj je prvi poraz u međusobnim duelima sa Sasuolom.

Parma je golom u sudijskoj nadoknadi osvojila bod na Sardiniji protiv Kaljarija (2:2), dok je Bolonja poslije preokreta bila bolja od Breše (2:1).