Inčon junajted remizirao sa Ulsanom - 3:3
5563 pregleda 0 komentar(a)
Stefan Mugoša, Foto: Inčon junajted
Ažurirano: 01.09.2019. 17:58h

Južnokorejski Inčon junajted definitivno ne može bez Stefana Mugoše, vidjelo se to i u duelu sa Ulsanom u 28. kolu K lige.

Crnogorski napadač je postigao het-trik, i to za 24 minuta - od 67. do 91, ali ni to nije bilo dovoljno da Inčon dođe do pobjede.

Mugoša je prvo smanjio na 2:1 u 67, potom je izjednačio na 2:2 u 87, prije nego je i sačuvao svoj tim poraza u sudijskoj nadoknadi.

Golove pogledajte ovdje.

Mugoša je na brojci od 10 pogodaka u sezoni i šesti je strijelac K lige, kojom dominira Australijanac Adam Tagart iz Suvona sa 16 golova.

Crna Gora u četvrtak igra sa Mađarskom prijateljski meč, u utorak je rival Češka u nastavku kvalifikacija, a selektora Faruka Hadžibegića može da raduje golgeterska forma i drugog napadača - Fatosa Bećiraja.

On je u subotu bio dvostruki strijelac za Makabi Netanju protiv Nesa u drugom kolu izraelskog šampionata.