Čelsi je hit u Engleskoj, novi neuspjeh Totenhema

Šesti uzastopni trijumf "plavaca" za preuzimanje drugog mjestaČelsi je upisao osmu pobjedu od početka šampionata, a šestu uzastopnu u Premijer ligi
4101 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Čelsija, Foto: TONY O'BRIEN
Ažurirano: 09.11.2019. 18:50h

Čelsi je pobijedio Kristal Palas 2:0 u 12. kolu Premijer lige i samo potvrdio da se nalazi u vrhunskoj formi.

"Plavci" su upisali osmu pobjedu od početka šampionata, a šestu uzastopnu u Premijer ligi i trenutno su drugi na tabeli sa 26 bodova - jednim više od Mančester sitija, ali i utakmicom više.

Golove za tim Franka Lamparda postigli su Tami Ejbraham u 52. i Kristijan Pulišić u 79. minutu.

Čelsi u narednom kolu gostuje Mančester sitiju, dok Kristal Palas čeka Liverpul.

A Totenhem nije pobijedio ni u petoj utakmici zaredom.

Sada je bod iz Londona, i to potpuno zasluženo, odnio Šefild junajted - 1:1.

Son je donio prednost Sparsima u 58. minutu, a gosti su poravnali u 76. kada je mrežu zatresao Baldok.

VAR tehnologija je opet dala povod kritičarima da se oglase nakon što je Šefildu poništen pogodak za 1:1.