Na portalu "Vijesti" pratite live blog meča APOEL - Sutjeska u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

Pavlović
  • 66
    Pavlović
Sutjeska
Nikozija - GSP Arena. Gledalaca: 8.297. Sudija: Roj Reinšrajber (Izrael). Prvi meč: 1:0.
Sutjeska je eliminisana iz Lige šampiona, nakon ubjedljovog poraza od APOEL-a u Nikoziji 3:0, u revanš meču drugog kola kvalifikacija.
Crnogorski prvak je bio nemoćan na Kipru, bez šansi da napravi iznenađenje protiv iskusnog i kvalitetnog rivala, koji je prije sedam dana slavio kraj Bistrice 1:0.
Jordanac Al Tamari i trostruki strijelac Pavlović bili su nezadrživi za odbranu Sutjeske, koja je podbacila i u ofanzivnom dijelu.
Nikšićani, međutim, imaju nove evropske izazove.
Predstoje im mečevi treće runde kvalifikacija za Ligu Evrope, protiv pobjednika meča Linfild - Toršavn.
Ekipa iz Sjeverne Irske je bliža prolasku, jer je meč na Farskim ostrvima završen 2:2.
Revanš je u četvrtak.
90+2
Velika šansa za APOEL. Giljen je odbranio šut Alefa, a Al Tamari promašio prazan gol.
Shot
90+1
Jakoliš iz voleja, siguran Giljen.
Shot
Sve se zna, znalo se nakon 25 minuta, kada je APOEL poveo 2:0. Sutjeska nemoćna, najslabije izdanje crnogorskog prvaka u kvalifikacijama.
73
Karton za De Vinsentija zbog faula nad Giljenom.
Yellow
72
Izmjene u oba tima. Vlaisavljević umjesto Osmajića, Bezjak je zamijenio Pavlovića.
Substitute
67
Nikolić je zamijenio Božovića u napadu Sutjeske.
Substitute
66
Het-trik Pavlovića. 3:0 za APOEL. Duga akcija, centaršut Mihajlovića, udarac glavom Pavlovića je blokiran, ali se srpski napadač sjajno snašao i poslao odbijenu loptu u donji desni ugao.
Goal
60
Ušao je Marko Ćetković umjesto Marušića.
Substitute
54
Dva pokušaja APOEL-a. De Vinsentijev šut je blokiran, a Matićev je zaustavio Giljen.
Shot
49
Udarac De Vinsentija sa 30-ak metara, zamalo pored stative.
Whistle
Poluvrijeme u Nikoziji. APOEL vodi 2:0, Sutjeska može da razmišlja o nastavku takmičenja u Ligi Evrope.
Kiprani su poveli nakon poklon gola u 13. minutu, a 12 minuta kasnije udvostručili prednost.
Jordanac Al Tamari je stvorio velike probleme odbrani crnogorskog prvaka, namjestio oba gola, a realizator je bio Srbin Pavlović.
Probao je i Marušić iz daljine, nema opasnosti za Beleca.
40
Faul Jankovića za opomenu.
Yellow
Pokušaj Bubanje sa 25 metara, daleko od gola.
Velika šansa za APOEL. Opet je sve uradio Al Tamari, a Hrvat Jakoliš tukao pored gola iskosa sa desne strane.
25
2:0 za APOEL. Brza akcija, duga lopta De Vinsentija, sjajan prijem i asistencija Al Tamarija i drugi gol Pavlovića.
Goal
Pogledajte gol APOEL-a.
13
Nevjerovatno primljen gol. Al Tamari je dobio duel sa Nedićem, Giljen je nogom zaustavio loptu, koja se od jednog igrača Sutjeske odbila do Pavlovića - Srbinu je ostalo da pogodi praznu mrežu.
Goal
Hrabro i čvrsto igra Sutjeska u prvih deset minuta.
Opasan napad Sutjeske, sjajno su otvorili lijevu stranu za Osmajića, koji nije iskontrolisao loptu.
1
Počeo je meč. Na tribinama oko 7.000 navijača.
Whistle
Na tribinama su navijači Sutjeske, gosti kluba.
autor: 24sports.com.cy
Pogledajte atmosferu tokom zagrijavanja fudbalera u susret utakmici:
Pola sata pred početak meča na stadionu je tek oko hiljadu gledalaca.
U timu Sutjeske četiri nova lica u prvih 11 - Osmajić, Marušić, Bubanja i Božović.
Trener APOEL-a napravio je tri izmjene u odnosu na prvi meč. Igrači koji su ušli u drugom poluvremenu, srpski internacionalci - Savić, Pavlović i Matić, sada su u startnoj postavi.
Sutjeska: Giljen - Ciger, Nedić, Šofranac, Bulatović - Janković, Bubanja - Marušić, Osmajić, Kojašević - Božović.
APOEL: Belec - Mihajlović, Vuros, Savić, Joanu - De Vinsenti, Gencoglu, Matić - Jakoliš, Pavlović, Al Tamari.
Fudbaleri Sutjeske igraju od 19 sati protiv APOEL-a u Nikoziji revanš meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
Prije sedam dana u Nikšiću, kiparski tim je slavio 1:0.