Sutjeska se probudila u nastavku i pobijedila Lovćen

KK Sutjeska, Foto: Facebook
Ažurirano: 18.12.2016. 21:49h

Teodo je samo 24 časa bio usamljen na vrhu Erste lige, od večeras mu društvo opet pravi Sutjeska.

Nikšićani nisu blistali, ali su na svom terenu savladali Lovćen sa 79:70 i izjednačili se sa Tivćanima na tronu sa skorom 8:2.

Cetinjani su bili bolji u prvih 20 minuta, pa su na veliki odmor otišli sa osam poena prednosti.

Izabranici Miloša Kovača su se nakon povratka iz svlačionica uozbiljili, dobili treću četvrtinu sa 26:11 i preokrenuli na 58:51.

Kada su u 35. minutu poveli 76:61, bilo je jasno da im pobjeda ne može izmaći.

Najefikasniji je bio Dževon Džejms sa 16 poena, a dvocifren učinak u pobjedničkom timu su imali Nikola Đoković (13), Marko Đurković (12) i Đoko Šalić (11).

Kod gostiju je najbolji bio Vasilije Knežević (18), a solidni Miloš Pajović (12), Petar Jovanović (11), Milić Starovlah (10)...