Jedinstvo nakon produžetka slavilo u Rožajama

Ibar je, tako, trećim porazom propustio priliku da se na tabeli priključi vodećem tandemu Teodo - Sutjeska (skor 7-2). Jedinstvo je upisalo četvrti trijumf.
KK Jedinstvo, Foto: Facebook
Ažurirano: 11.12.2016. 20:20h

Košarkaši Jedinstva savladali su u Rožajama, nakon produžetka, ekipu Ibra 84:83, u posljednjem meču 10. kola Erste lige.

Rožajci su bili bolji u prvom poluvremenu, na odmoru su imali 13 poena prednosti (43:30), ali su Bjelopoljci na kraju uspjeli da izbore produžetak, košem MVP susreta, Danila Draškovića (70:70).

Drama je viđena je i u dodatnih pet minuta, a junak trijumfa Jedinstva bio je Vladimir Fisik, koji je sa linije slobodnih bacanja postavio konačan razultat - 84:83.

Drašković je u pobjedničkoj ekipi briljirao sa 31 poenom, šest skokova i pet ukradenih lopti, a Miloš Jelovac je dodao 20 koševa. Stefan Knežević je imao 11 skokova i osam poena.

U domaćem timu čak pet igrača imalo je dvocifren učinak, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu. Najefikasniji su bili Marko Ljujić i Armin Kalić sa po 18 koševa.