NOVE MUKE ZA NAJBOLJEG IGRAČA NBA

Kari povrijedio koljeno, „ratnici” bez njega uništili Hjuston

Sjajni šuter se nije vratio na teren, ali to njegovim saigračima nije smetalo, jer su odličnom igrom u trećoj četvrtini riješili pitanje pobjednika. Poslije 56:56 na odmoru, treću dionicu su dobili sa 41:20 i obezbijedili vođstvo 3:1 u seriji
Stef Kari, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 10.02.2019. 17:04h

Stef Kari je povrijedio skočni zglob u prvoj utakmici protiv Hjustona, propustio drugu i treću, a sada je zapao u nove probleme...

Najbolji košarkaš današnjice je na samom kraju prvog poluvremena četvrtog meča sa Rokitsima pao i povrijedio koljeno desne noge.

Sjajni šuter se nije vratio na teren, ali to njegovim saigračima nije smetalo, jer su odličnom igrom u trećoj četvrtini riješili pitanje pobjednika.

Poslije 56:56 na odmoru, treću dionicu su dobili sa 41:20 i obezbijedili vođstvo 3:1 u seriji.

U pobjedi 121:94 su prednjačili Klej Tompson sa 23 i Andre Igudala sa 22 pogotka, a Kari je dao svega šest poena.

Kod domaćih je najbolji bio Džejms Harden sa 18 koševa, 10 asistencija i sedam ukradenih lopti.