Kari povrijedio koljeno, „ratnici” bez njega uništili Hjuston

Sjajni šuter se nije vratio na teren, ali to njegovim saigračima nije smetalo, jer su odličnom igrom u trećoj četvrtini riješili pitanje pobjednika. Poslije 56:56 na odmoru, treću dionicu su dobili sa 41:20 i obezbijedili vođstvo 3:1 u seriji
Stef Kari, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.04.2016. 22:34h

Stef Kari je povrijedio skočni zglob u prvoj utakmici protiv Hjustona, propustio drugu i treću, a sada je zapao u nove probleme...

Najbolji košarkaš današnjice je na samom kraju prvog poluvremena četvrtog meča sa Rokitsima pao i povrijedio koljeno desne noge.

Sjajni šuter se nije vratio na teren, ali to njegovim saigračima nije smetalo, jer su odličnom igrom u trećoj četvrtini riješili pitanje pobjednika.

Poslije 56:56 na odmoru, treću dionicu su dobili sa 41:20 i obezbijedili vođstvo 3:1 u seriji.

U pobjedi 121:94 su prednjačili Klej Tompson sa 23 i Andre Igudala sa 22 pogotka, a Kari je dao svega šest poena.

Kod domaćih je najbolji bio Džejms Harden sa 18 koševa, 10 asistencija i sedam ukradenih lopti.