Vučeviću falio skok za dabl-dabl, Mirotić odličan

Crnogorskom centru Nikoli Vučeviću nedostajao je skok za dabl-dabl u porazu njegovog Orlanda protiv Vašingtona
6 komentar(a)
Nikola Mirotić, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 10.01.2016. 08:23h

Crnogorskom centru Nikoli Vučeviću nedostajao je skok za dabl-dabl u porazu njegovog Orlanda protiv Vašingtona. Vučević je za nepunih 35 minuta na terenu postigao 23 koša i imao je devet skokova, tri u napadu.

Uz to je Vučević upisao i pet asistencija, ali je Vašington ipak boljom igrom u posljednjoj četvrtini uspio da savlada Orlando (105:99).

I Podgoričanin Nikola Mirotić je odigrao odličnu partiju za Čikago, koji je ipak poražen u Atlanti. Mirtoić je na najbolji način iskoristio odsustvo Francuza Žoakima Noe, da upiše dabl-dabl (24 koša i deset skokova, dva ofanzivna). Mirotić je odlično šutirao za tri poena, čak 5 od 9.

A najbolja ekipa u NBA, Golden stejt nastavio je sa pobjedama. "Ratnisi" su slavili protiv "Kraljeva" u Sakramentu zahvaljujući Stefu Kariju, koji je ubacio 38 poena i čak 11 puta je asistirao.