Žoc pao u gradskom derbiju, Radonjićev Bajern slavio protiv Baskonije

58 pregleda 1 komentar(a)
STEFAN JOVIĆ, Foto: Euroleague.net
Ažurirano: 25.10.2018. 20:59h

Fenerbahče je doživio prvi poraz u Evroligi ove sezone i to od gradskog rivala Efesa u gostima 89:83, iako je na poluvremenu imao 14 poena prednosti.

Domaćin je u trećem dijelu odigrao maestralno, preokrenuo i u posljednjih deset minuta sačuvao vođstvo.

Rodrig Buboa je postigao 17 poena, Adrijan Moerman 15 u pobjedničkom timu.

U ekipi Željka Obradovića najbolji je bio Jan Veseli sa 24 poena, osam skokova i sedam asistencija.

Bajern ima polovičan učinak nakon četiri kola – tim Dejana Radonjića odigrao je odličnu utakmicu protiv Baskonije u Minhenu i slavio 77:71.

Derik Vilijams, najveće pojačanje Bavaraca, ubacio je 20 poena, Maodo Lo 15.

Vensan Poirie je bio najbolji kod gostiju sa 24 poena i 11 skokova.

Armani je u uzbudljivom meču savladao Himki 81:80, tako što je Majk Džejms pogodio tri bacanja tri sekunde prije kraja.

Džejms je upisao 25 poena, u gostujućem timu Aleksej Šved se zaustavio na 19.

Olimpijakos je bez problema pobijedio Makabi 88:80.