Pobjede Sutjeske i Mornara

Meč između Zete 2011 i Budućnost Volija je odložen
51 pregleda 3 komentar(a)
Ažurirano: 11.04.2015. 20:34h

I četvrti put ove sezone, Sutjeska je savladala Ibar i stigla do pete pobjede u Superligi.

Meč je riješen u finišu treće četvrtine, kada su gosti napravili seriju 22:2 i od minus četiri (54:58), stigli do plus 16 (76:60).

Nemanja Vranješ (24, četiri trojke) i Nemanja Pavlićević (22, šest trojki) vodili su Nikšićane do slavlja.

U domaćem timu odličnu partiju pružio je Amin Hot (23, 8-8 za dva).

Mornar je u duelu sa Teodo stigao do treće pobjede u Superligi, čime je napravio veliki korak ka plej-ofu.

Utakmica je riješena minut i po prije kraja, kada je domaćin stigao do sedam poena prednosti.

Ivan Jelenić (20, četiri trojke) je bio najbolji u pobjedničkom timu.

Kod Teoda istakao se Aleksandar Radulović sa dabl-dabl učinkom (18, 16 skokova).

Meč između Zete 2011 i Budućnost Volija je odložen.

Ibar - Sutjeska 69:87 (22:23, 31:27, 7:26, 9:11)

Rožaje - Dvorana: SC „Bandžovo brdo”. Gledalaca: 1.500. Sudije: Z. Šutulović, Jokić (Podgorica), Kićović (Bar).

Ibar: Dikson 1, Feleć 10, Simović, Vejlon 9, E. Kalić 4, Mijatović, Dautović, A. Kalić 4, Marojević, Zejak 7, Hot 23, Tomašević 11.

Sutjeska: Pavlićević 22, Kovač, Vuković, Čvorović 5, Vujović, Ilić 9, Arsić 14, Žižić 9, Ljujić 2, Bošković, Ćalić 2, Vranješ 24.

Mornar - Teodo 74:68 (19:20, 15:13, 19:18, 21:17)

Bar - Dvorana: „Topolica”. Gledalaca: 400. Sudije: R. Vojinović, Rutešić (Nikšić), Šundić (Podgorica).

Mornar: Damjanović, Jelenić 20, Milović 8, Miloš Latković 5, Vujošević 13, Milan Latković, Kandić 11, Popović, Mandić 2, Tomović, Korać 15, Vušović.

Teodo: Šarić 6, Mičel 10, Pekić, Vrbica 11, Radulović 18, Subotić 2, Lončar, Jocović 2, Džonson 17, Šibalić 2, Krivokapić.