Nikšićani u 32. minutu vodili 70:55, na kraju poraženi 79:76
2 komentar(a)
Ažurirano: 03.02.2015. 19:55h

Sutjeska je poražena od Kožuva na startu druge faze Balkanske lige.

Nikšićani su vodili tokom većeg dijela meča, u 32. minutu imali su i plus 15 (70:55), a onda su potpuno nestali sa terena.

Makedonci su napravili seriju 22:6 i preokrenuli nešto više od minut prije kraja (77:76).

Poslije neiskorištenih napada sa obje strane, gosti su imali 18 sekundi da stignu do slavlja.

Međutim, Nemanja Vranješ je izgubio loptu, a Vladimir Brčkov sa linije penala postavio konačnih 79:76.

Pokušao je Nemanja Pavlićević da svom timu donese produžetak, ali je promašio trojku.

Kožuv - Sutjeska 79:76 (18:20, 19:25, 18:21, 24:10)

Đevđelija - Dvorana: „26. april”. Gledalaca: 1.200. Sudije: Bijedić, Milićević (BiH), Tomov (Bugarska).

Kožuv: Bogojev, Šepa 15, Brčkov 9, Janjušević 10, Apostolov, Gočevski, Božović 2, Peković 8, Glavčev 2, Ivelja 6, Albijanić 12, Nešović 15.

Sutjeska: Pavlićević 19, Đurović, Kovač, Čvorović, Vujović, Ilić 12, Spasojević 16, Arsić 10, Žižić, Ljujić 5, Ćalić 1, Vranješ 13.