Budućnost Voli bez borbe do bodova

Poslije 15 minuta čekanja, arbitar Milija Vojinović je podbacio loptu i označio kraj utakmice
14 komentar(a)
Budućnost Voli, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 10.01.2015. 19:42h

Ono što se znalo još u petak popodne, večeras je i ozvaničeno. Pošto Levski nije doputovao u Podgoricu zbog finansijskih problema, bilo je potrebno da je obavi formalnost i da Budućnost Voli dobije meč službenim rezultatom (20:0).

U terminu odigravanja meča, u “Morači” su se pojavili domaći košarkaši i arbitri (Milija Vojinović, Radomir Vojinović i Vladan Šundić).

Poslije 15 minuta čekanja, Igor Jovović je poslao na teren petorku, a Milija Vojinović je podbacio loptu i označio kraj utakmice.

Bugarski šampion je pokušao da odloži ovaj meč, ali mu čelnici regionalnog takmičenja nisu izašli u susret.

Naime, odložili su im duel prethodnog kola protiv Zadra zbog problema sa grijanjem dvorane, ali sada nisu imali razumijevanje.

Levski sigurno čeka kazna od strane ABA lige, a Podgoričani su umjesto meča večeras imali trening kao pripremu za meč 2. kola druge faze Evrokupa protiv Gran Kanarije u Španiji.

Što se tiče ABA lige, Budućnost Voli je upisala 14. pobjedu i učvrstila se na drugom mjestu na tabeli.

Naredni meč igra sljedeće nedjelje u Zagrebu protiv Cibone.