Budućnost Voli na Mega kupu u Sremskoj Mitrovici

1 komentar(a)
Budućnost Voli, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 19.09.2014. 12:56h

Košarkaši Budućnost Volija učestvovaće na međunarodnom turniru Mega kup 2014, koji će u subotu i nedjelju biti odigran u Sremskoj Mitrovici.

Crnogorski prvak će u polufinalu, sjutra u 18 sati, igrati sa ruskom ekipom Jenisej Krasnojarsk.

U drugom polufinalu, u 20 sati i 30 minuta, sastaće se Mega Vizura i turska Karšijaka.

Bolji iz polufinalnih duela u nedjelju u 20 sati i 30 minuta odlučiće pobjednika turnira, dok je za 18 sati zakazan duel za treće mjesto.

Podgorički tim u dosadašnjem dijelu priprema za start sezone u ABA ligi ostvario je svih pet pobjeda.

Savladao je juče beogradsku Crvenu zvezdu, dva puta je slavio protiv Džolija iz Šibenika, dok je na memorijalnom turniru Ljubo Jovanović pobijedio Sutjesku i Zadar.

ABA liga počeće 4. oktobra, a Budućnost Voli će na otvaranju sezone u dvorani Morača igrati sa debitantom u regionalnom takmičenju, ekipom Metalca.