"Bio je momenat kada smo morali da se zapitamo šta ustvari radimo na terenu", rekao je trener Pejsersa Frenk Fogel
59 pregleda 0 komentar(a)
Endrju Bajnam, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 16.03.2014. 07:31h

Ni 25 poena prednosti u drugoj četvrtini nije bilo dovoljno Detroitu da privede meč kraju i savlada Indijanu, jednog od favorita lige ove sezone. Na kraju, Pejsersi su u Mičigenu slavili nakon produžetka (112:104) za ukupno 49 pobjedu ove sezone.

Povratak sa minus 25 Indijane (Pistonsi su vodili sa 56:31) drugi je najveći ove sezone, nakon što je Golden Stejt 3. decembra prošle godine preokrenuo protiv Toronta iako je u jednom trenutku gubio sa 27 razlike...

"Bio je momenat kada smo morali da se zapitamo šta ustvari radimo na terenu", rekao je trener Indijane Frenk Fogel.

Indijanu je do trijumfa predvodio Pol Džordž sa 30 poena, osam skokova i sedam asistencija, a odličan je bio i Endrju Bajnam – bivši centar LA Lejkersa je za 20 minuta na parketu upisao 15 koševa i devet uhvaćenih lopti.

Crnoj seriji Filadelfije se ne nazire kraj – Memfis je u Pensilvaniji Fili nanio 20. uzastopni poraz (103:77).

Filadelfija je tako izjednačila negativan niz franšize star 41 godinu, a neslavan rekord (od 26 vezanih poraza) drži Klivlend iz sezone 2010/11.

Njujork – Milvoki 115:94 (Entoni 23 p – Voters 15 p)

Vašington – Bruklin 101:94 (Vol 33 p – Tornton 19 p)

Filadelfija – Memfis 77:103 (Karter-Vilijams 23 p – Konli 19 p)

Čikago – Sakramento 94:87 (Noa 23 p, 11 sk – Tomas 26 p)

Atlanta – Denver 97:92 (Milsap 24 p, 11 sk – Farid 25 p)

Detroit – Indijana 104:112 – nakon produžetka (Smit 23 p – Džordž 30 p)