Teodo nastavio seriju pobjeda i u Kumanovu

Tivatski tim revanširao se rivalu za poraz u Tivtu i petom uzastopnom, ukupno šestom pobjedom ove sezone, ostao u trci za plasman među šest najboljih
2 komentar(a)
Ažurirano: 27.02.2014. 20:51h

Teodo se ne zaustavlja - tim Miodraga Kadije je postigao čak 38 koševa u posljednjoj četvrtini i upisao ubjedljivu pobjedu u Kumanovu.

Tivćani su odlično otvorili meč i na poluvremenu imali ogromnih plus 15 (51:36).

Makedonci su, ipak, u 3. četvrtini stigli do preokreta (61:60), ali su Nikola Vučurović (25 poena), Savo Đikanović (18 koševa i 12 skokova) i drugovi bili fenomenalni u završnici.

Petim trijumfom u nizu, Tivćani su ostali u igri za završni turnir.

Teodo će u narednom kolu, 12. marta, ugostiti ekipu Peći.

Kumanovo - Teodo 92:108 (27:31, 9:20, 30:19, 26:38)

Kumanovo - Gradska dvorana. Gledalaca: 1.500. Sudije: Tanacis, Pursanidis (Grčka), Petelkov (Bugarska).

Kumanovo: Dimčevski 8, Janeski 9, Vranješ 18 (9-8), Mandić 32 (2-2), Mišković 3 (2-1), Mladenović 2, Kosteski 3 (4-3), Stanimirović, Dinevski, Manević, Paran 17 (3-2), Radulović.

Teodo: Krivokapić, Pekić, Vučurović 25, Kunjić 8, Bošković, Đikanović 18 (3-3), Džonson 16 (1-1), Korać 25 (6-6), Starovlah, Perović, Bocka 16 (8-7).