Deju Radonjiću prvi trofej, Zvezda osvojila Kup Srbije

U izuzetno uzbudljivom finalu „crveno-bijeli” su savladali Mega Vizuru rezultatom 81:80
111 pregleda 2 komentar(a)
Dejan Radonjić, Foto: FoNet
Ažurirano: 09.02.2014. 22:13h

Bivši trener Budućnosti i selektor košarkaške reprezentacije Crne Gore Dejan Radonjić osvojio je prvi trofej na klupi Crvene zvezde. U izuzetno uzbudljivom finalu „crveno-bijeli” su savladali Mega Vizuru rezultatom 81:80.

I na klupi Mega Vizure je bivši košarkaš Budućnosti i nekadašnji Radonjićev saigrač Dejan Milojević. Mega Vizura je neuporedivo bolje otvorila utakmicu, prvu četvrtinu dobila sa 31:15, a poslije prvog napada drugog perioda stekla i maksimalnih 18 koševa viška.

Zvezda je onda zaigrala bolje, do poluvremena uspostavila ravnotežu, a u drugom poluvremenu uglavnom imala prednost.

Ipak, posljednji napad na utakmici imala je Mega Vizura, ali Jokić nije uspio da pogodi koš, jer su ga odlično čuvali Radenović i Katić.