Real deklasirao Efes sa 46 razlike

Već na poluvremenu je Real imao 24 poena prednosti, a onda je u posljednjoj četvrtini do vrha je napunio protivnički koš, pa je na kraju slavio sa čak 46 poena razlike.
Ažurirano: 13.11.2013. 23:26h

Real je večeras u Madritu ponizio turski Efes sa 103:57 (19:13, 28:10, 23:23, 33:11), u prvoj utakmici 5. kola grupe B Evrolige.

"Kraljevski klub" je ostvario petu uzastopnu pobjedu i učvrstio vođstvo na tabeli, dok je Efes pretrpio drugi poraz u dosadašnjem dijelu takmičenja.

Madriđane su do trijumfa predvodili Burusis sa 17, Rodrigez, Mirotić i Kerol sa po 14 poena, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Hopson sa 13 poena.

U preostalim mečevima ove grupe sjutra igraju Žalgiris - Bamberg, a u petak Armani - Strazbur.

Tabela: Real Madrid 5-0, Efes 3-2, Armani i Bamberg 2-2, Žalgiris 1-3, Strazbur 0-4.