Budućnost Volkano ubjedljiva u Trebinju

Uspješan start košarkašica Budućnost Volkana u Jadranskoj ligi. Podgoričanke su na premijeri u gostima pregazile Trebinje sa 123:54.
77 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 23.10.2013. 21:25h

Pitanje pobjednika nije se postavljalo niti jednog trenutka, a već nakon prvih 10 minuta bilo je jasno da bodovi idu u Crnu Goru, pošto je naš šampion stekao čak 27 poena viška (39:12).

Iako su imale visoku prednost, „plave“ nisu smanjivale ritam, već su nastavile sa dobrom igrom i domaćina „zaledile“ na minus 69...

Sanja Kuželj je sa 28 poena bila najbolja u pobjedničkom timu, a pratile su je Milica Deura (24) i Ana Radović (19).

Trebinje 03 - Budućnost Volkano 54:123 (12:39, 9:26, 16:36, 17:22)

Trebinje - Dvorana: „Miloš Mrdić“. Gledalaca. 50. Sudije: Komar, Mićunović (Bosna i Hercegovina). Rezultat po četvrtinama: 12:39, 9:26, 16:36, 17:22.

Trebinje 03: Radovanović 20, Jokanović, Buha 8, Gudelj 12, Ratković, Ćuk 8, Brajić, Vidačić, Janković, Kovačević 6, Sukić, Miljanović.

Budućnost Volkano: Deura 24, Radović 19, Vučetić 10, Vujačić 11, Kuželj 28, Mudreša 4, Mujović 15, Bajić 8, Škerović 4, Živaljević 2.