Ulcinj pregazio Teodo

56 pregleda 3 komentar(a)
Ažurirano: 23.03.2013. 23:37h

Fenomenalna igra Ulcinja na premijeri u Superligi protiv Teoda.

Od starta meča ekipa Nikole Milatovića je diktirala ritam, a pobjedik se mogao naslutiti već nakon prve četvrtine.

Tačka na meč stavljena je već do poluvremena, kada je domaći tim stigao do prednost od 53:29.

U pobjedničkom timu istakao se Nikola Ivanović sa 20 poena, uz šest trojki iz 10 pokušaja, čime je pokazao da će biti veliko pojačanje za Ulcinjane.

Dušan Milošević je dodao 18, Dragoje Đoković 16, a Zoran Milović 15.

Manuel Džonson (13 poena, devet skokova) i Ivan Fatić (12) su bili najbolji u poraženom timu.

Ostala dva meča 1. kola Budućnost Voli - Mornar i Sutjeska - Lovćen igraju se u utorak i srijedu.

Ulcinj - Teodo 100:65 (29:16, 24:13, 26:16, 21:20)

Ulcinj - Dvorana: SC “Bratstvo i jedinstvo”. Gledalaca: 300. Sudije: Šutulović (Podgorica), Kaluđerović (Nikšić), Šundić (Podgorica).

Ulcinj: Latković 8, Ivanović 20, Taflaj, Markašević, Simonović 9, Osmaić 2, Unkašević 3, Đoković 16, Milović 15, Klikovac 2, Jovanović 7, Milošević 18.

Teodo: Fatić 12, Tepavčević 3, Radulović 9, Pekić 3, Mijović, Bošković 7, Subotić 5, Džonson 13, Kunjić 5, Đorđević 6, Perović 2, Lučić.