Budućnost deklasirala Sutjesku

Već nakon pet minuta bilo je 11:0, a gosti su prvi koš iz igre dali četiri minuta i 10 sekundi prije kraja prve četvrtine, i to bacanjima Gorana Gajovića...
88 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 24.04.2012. 18:48h

Samo je revanš bio u mislima košarkaša Budućnost Volija - šampion Crne Gore se osvetio Sutjesci za poraz od 8. aprila u Nikšiću.

Od tog trenutka do kraja meča prednost je konstantno rasla, a konačan rezultat je ujedno i najveća razlika koju su izabranici Dejana Radonjića imali.

Meč će, nažalost, ostati u sjenci teže povrede najboljeg igrača gostiju Nemanje Vranješa.

U prvom minutu je ostao da leži na terenu, a prve prognoze govore da je u pitanju povreda ligamenata koljena, pa je pred njim duža pauza.

Baksuz: Nemanja Vranješ

Budućnost Voli - Sutjeska 100:53

Podgorica - Dvorana „Morača”. Gledalaca: 200. Sudije: Šutulović (Podgorica), Lepetić (Herceg Novi), Dragojević (Podgorica). Rezultat po četvrtinama: 31:8, 25:21, 18:11, 26:13.

Budućnost Voli: Mihailović 18, M. Popović 11, Milošević 11, Krstović 6, Radović 2, Vitkovac 11, Dubljević 7, A. Popović 11, Ivanović 5, Anderson 12, Nikolić 1, Mugoša 5.

Sutjeska: Kovač 4, Zarubica, Vranješ, Jovanović 12, Grabovica, Popović 4, Dragićević, Jocović 16, Gajović 3, Kuveljić 12, Pejović, Krivokapić 2.