Teodo pobijedio Lovćen

Teodo je prekinuo seriju od pet vezanih poraza i konačno upisao prvi trijumf u Superligi, savladavši kod kuće Lovćen 69:65.
Ažurirano: 13.04.2012. 21:06h

Izabranici Milana Rondovića su odlično odigrali prvu četvrtinu, nakon koje su stekli dvocifrenu prednost.

Međutim, Cetinjani su se trgli, smanjivali su zaostatak i na kraju treće četvrtine imali su minus od četiri poena (49:45).

U odlučujućih deset minuta vodila se velika borba, gosti su bili blizu pobjede, ali su u penal završnici Tivćani bili mirniji i stigli su do prvih bodova.

Teodo - Lovćen 69:65 (24:9, 11:20, 14:16, 20:20)

Tivat - Dvorana: “Župa”. Gledalaca: 300. Sudije: Rutešić (Nikšić), Lepetić (Herceg Novi), Jokić (Podgorica).

Teodo: Mijović 8, Danilović, Stančić, Radulović 21, Pekić 2, Čalić 9, Bošković 17, Subotić 2, Ercegović, Ljujić, Milošević 10, Lučić.

Lovćen: Stojanović 8, Đoković 7, Latković, Milošević 1, Pavlićević 13, Vrbica 10, Koprivica, Lopičić 21, Zejak 5, Milić, Kusovac, Jablan.