Teodo savladao Podgoricu

Na gostovanju rasterećenom Teodu, košarkaši Podgorice jurili su pobjedu za produžetak sna o Superligi.
Ažurirano: 04.03.2012. 22:52h

Na gostovanju rasterećenom Teodu, košarkaši Podgorice jurili su pobjedu za produžetak sna o Superligi. Tim Petra Mijovića, međutim, nije uspio da slavi u Tivtu, jer je najbolji igrač Marko Mugoša u 37. minutu automatski isključen zbog dvije nesportske lične greške. Domaći su to znali da iskoriste...

Kolo prije kraja, sigurni učesnici Superlige su Mornar, Lovćen, Teodo i Sutjeska, dok se za peto mjesto bore Ulcinj i Podgorica.

Obje ekipe imaju po sedam pobjeda, ali je tim iz najjužnijeg crnogorskog grada odigrao dva meča manje i ima bolji međusobni skor sa „vukovima”...

Teodo - Podgorica 67:61

Tivat - Dvorana „Župa”. Gledalaca: 500. Sudije: Jokić, Popović (Podgorica), Kićović (Bar). Rezultati po četvrtinama: 19:13, 15:18, 16:19, 17:11.

Teodo: Mijović 4, Danilović, Staničić 3, Radulović 16, Pekić 4, Čalić 4, Bošković 6, Subotić 7, Rondović 8, Ljujić 2, Milošević 13, Radonjić.

Podgorica: Đurović, Femić, Bogojević 10, Vušović, Mugoša 18, Gavranić 11, Pajović, Lješković, Nicaj 18, Ljubenković 4, Miličković, Rašković.