Ulcinj izgubio dobijen meč

Ažurirano: 18.01.2012. 19:29h

Punih 39 minuta igrači Ulcinja su kontrolisali dešavanja na terenu, na poluvremenu imali plus 14 (54:39), pred odlučujućih 10 minuta 13 poena viška (68:55), ali su na kraju parket dvorane “Jasmin” napustili pognutih glava.

Uporni domaći košarkaši stizali su prednost gostiju i trojkom Zlatka Gočevskog 39 sekundi prije kraja poveli 78:77.

U narednom Ulcinja promašio je Saša Stefanović, a gosti se odlučili za penal završnicu u kojoj su bili manje koncentrisaniji i bodovi su ostali u Kavadarcima.

Ivan Lilov je za domaći tim ubacio 25 poena (trojke 8-5), a podršku je imao od Gočevskog (18), Kirila Nikolovskog (10) i Džareda Freja (10).

U redovima gostiju najbolji su bili Boban Medenica (17), Miloš Đurišić (16) i Radoje Đurković (15).

Feni Industrija - Ulcinj 81:80 (21:15, 18:29, 16:14, 26:12)

Kavadarci - Dvorana: “Jasmin”. Gledalaca: 500. Sudije: Cekov (Bugarska), Zlatevski (Makedonija), Manolov (Bugarska).

Feni Industrija: Frej 10, Sokolov 9, Brčkov 6, Nikolov, Delipetrov, Simonovski, Kenežević 2, Đurov, Nikolovski 10, Gočevski 18, Samardžiev 1, Lilov 25.

Ulcinj: Latković 8, Đurišić 16, Stefanović 7, Klikovac, Lalović, Medenica 17, Unkašević 8, Tepavčević 9, Milić, Đurković 15.