Trijumf Podgorice i Teoda

Ekipa Petra Mijovića poslije 20 minuta stekla istu toliku prednost protiv Budvana. Tivćani bolji u primorskom okršaju protiv Ulcinjana
54 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 25.12.2011. 00:28h

Podgorica je neočekivano lako izašla na kraj sa Mogrenom.

Izabranici Petra Mijovića su odigrali sjajno prvo poluvrijeme, stekli 20 poena prednosti (44:24) i rutinski meč priveli kraju.

Marko Perović je ubacio 28 poena, Aleksandar Bogojević, Marko Mugoša i Nemanja Gavranić po 14, a Ljek Nicaj 13.

U redovima Budvana jedini raspoloženi za igru bili su Nikola Vučurović (19) i Đorđe Suša (15).

Teodo je zasluženo stigao do slavlja u duelu sa Ulcinjom.

Tivćani su utakmicu riješili u trećoj četvrtini, kada su stigli do dvocifrene prednosti.

Gosti su u posljednjih deset minuta pokušali da naprave preokret, ali bez uspjeha.

Danas: Lovćen - Jedinstvo (17), ABS Primorje - Danilovgrad (18). Ranije igrano: Sutjeska - Mogren 80:67.

Podgorica - Mogren 92:67 (20:11, 24:13, 23:25, 25:18)

Podgorica - Dvorana „T-Mobile”. Gledalaca: 100. Sudije: Šundić, Popović (Podgorica), Kaluđerović (Nikšić).

Podgorica: Đurović 4, Femić 1, Drobnjak, Bogojević 14, Perović 28, Mugoša 14, Gavranić 14, Miličković, Ljubenković 2, Nicaj 13, Nikolić, Drašković 2.

Mogren: Fatić, Seferović 6, Milatović 9, Manojlović 2, Đoković, Vučurović 19, Šestović 4, Osmajić 3, Maričić 7, Suša 15, Reljić, Dovadžija 2.

Teodo - Ulcinj 83:75 (20:20, 22:15, 23:18, 18:22)

Tivat - Dvorana: “Župa“. Gledalaca: 150. Sudije: Lepetić (Herceg Novi), Jokić, Kajević (Podgorica).

Teodo: Mijović 20, Radonjić, Staničić 3, Bulajić 5, Pekić 6, Čalić 14, Bošković 7, Subotić 5, Rondović 11, Ljujić 2, Milošević 4, Lučić 6,

Ulcinj: Latković, Đurišić 10, Stefanović 11, Markašević, Taflaj, Klikovac, Milić, Lalović 4, Medenica 8, Unkašević 20, Tepavčević 10, Đurković12.