Mornar bolji od Jedinstva

Ažurirano: 20.12.2011. 22:58h

U zanimljivom meču Mornar je poslije velike borbe savladao Jedinstvo i plasirao se u polufinale Kupa.

Bjelopoljci su dobro otvorili susret i početkom drugog perioda došli do sedam poena prednosti.

Međutim, gosti su brzo smanjili, pa je rezultat na poluvremenu iznosio 41:40.

U trećem periodu igra je bila izjednačena, a devet minuta prije kraja domaći košarkaši imali su četiri poena prednosti.

Od tog trenutka Barani su zaigrali znatno čvršće u odbrani i sigurnije u napadu, što im je na kraju donijelo očekivani trijumf.

Jedinstvo - Mornar 67:77

Bijelo Polje - Dvorana „Nikoljac”. Gledalaca: 100. Sudije: Koljenšić, Savović (Podgorica), Janjušević (Nikšić). Rezultat po četvrtinama: 22:22, 19:18, 16:15,10:22.

Jedinstvo: Radović 4, Musović, Miljić 11, Leković 16, Omerović 9, Babača 3, Tičević, Knežević 7, Nišavić, Kovačević 2, Rajović, Ljujić 15.

Mornar: Kasalica 3, Damjanović, Sarajlija 1, Miković, Ivanović 16, Ejkim 18, Jelenić 8, Radosavljević, Sekulović, Pavić 6, Vujošević 11, Barović 14.