Budućnost Podgorica poražena od Radivoja Koraća

Budućnost Podgorica, Foto: V. BELOJEVIĆ
Ažurirano: 26.11.2011. 23:03h

Budućnost Podgorica je, nakon dva vezana trijumfa, poražena od Radivoja Koraća.

U većem dijelu bila je to izjednačena utakmica, a prvu osjetniju prednost gošće su stekle u 19. minutu kada je semafor pokazivao 38:45.

Nikolina Popović je u posljednjoj sekundi prvog dijela pogodila trojku, pa su „plave” na odmor otišle sa četiri poena minusa (41:45).

Gošće su se u 23. minutu odlijepile na 50:43, ali je uslijedio odgovor Podgoričanki u vidu serije 13:6, što je donijelo izjednačenje (56:56).

Utakmica je odlučena na startu posljednjeg kvartala kada su Beograđanke stigle do 12 poena viška (70:58), nakon čega Podgoričanke više nisu imale šansi da se vrate.

Budućnost PG - Radivoj Korać 78:85 (20:23, 21:22, 17:18, 20:22)

Podgorica - Dvorana: „T-Mobile”. Gledalaca: 100. Sudije: Savović, Pantović, Radinović (Crna Gora).

Budućnost Podgorica: Pavićević 18, Bigović 13, Nataša Popović 11, Vujadinović 11, Đaletić, Mihailović 3, Dobrović, Mugoša, Milošev 6, Vujačić, Nikolina Popović 11, Milutinović 5.

Radivoj Korać: Čolić 12, Stanković 2, N. Jovanović 13, S. Jovanović 5, Đorđević 2, Topuzović, Stjepanović 21, Marković 9, Brajković 6, Kapor 15.