Lovćen slavio u Ulcinju

Lovćen je uspješno startovao u Superligi pobjedom protiv Ulcinja pred njegovim navijačima.
79 pregleda 0 komentar(a)
Nikola Pavličević, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 19.03.2011. 22:16h

Lovćen je uspješno startovao u Superligi pobjedom protiv Ulcinja pred njegovim navijačima. Poslije izjednačene prve četvrtine, u drugoj su Cetinjani dodali gas i do odmora stekli 12 poena prednosti (44:32). Sredinom treće četvrtine domaćin je prišao na minus šest, ali je tada stvari u svoje ruke uzeo Nenad Mijatović. Vezao je dvije trojke i odveo svoj tim do dvocifrene prednosti, nakon čega domaćin više nije imao šansi za preokret.

Mijatović je meč završio sa 23 poena, a pogodio je pet od šest trojki.

Teodo je osvojio dva boda u duelu sa Jedinstvom. Gostima je pripalo prvo poluvrijeme, Tivćanima drugo, što je bilo dovoljno za trijumf na premijeri.

Jovan Manojlović i Vasilije Sferović su bili najraspoloženiji za igru i njima pripadaju zasluge za pobjedu domaćina.

Odložen je duel Budućnosti i Mornara.

Ulcinj - Lovćen 70:83 (16:16, 16:28, 24:19, 14:20)

Ulcinj - Dvorana: SC “Gimnazija”. Gledalaca: 250. Sudije: Rutešić (Nikšić), Jokić, Šundić (Podgorica).

Ulcinj: Latković, Đurišić 21, Tepavčević 8, Milošević 3, A. S. Radulović 6, A. Z. Radulović 4, Đurković 5, Jeftić 5, Klikovac, Krstović, Mijajlović 18, Mihajlović.

Lovćen: Stojanović 11, Latković, Boričić 4, Pavličević 2, Vučurović 13, Martinić 15, Jevđić 7, Lopičić 3, Kandić, Koprivica, Todorović 5, Mijatović 23.

Teodo - Jedinstvo 72:66 (20:18, 14:22, 18:11, 20:15)

Tivat - Dvorana: „Župa“. Gledalaca: 500. Sudije: Vojinović (Nikšić), Dragojević, Koljenšić (Podgorica).

Teodo: Lučić, Bulatović 12, Radonjić, Lazović 1, Bošković 13, Manojlović 20, Pekić, Bulajić 6, Subotić, Seferović 15, Mandić 5, Božović.

Jedinstvo: Tičević, Miljić 2, Damjanović, Omerović 13, Babača 11, Medenica 9, Petrović 3, Grdinić 4, Milošev, Pejović 10, Ljujić 14.