Super Čelsi, super Pulišić: Sedma pobjeda u nizu za Lampardov tim

4414 pregleda 0 komentar(a)
Abraham i Vilijan čestitaju Pulišiću, Foto: Reuters

Čelsi je ekipa u formi - mladi tim Frenkija Lamparda ostvario je četvrtu vezanu pobjedu u Premijer ligi, ukupno sedmu računajući Ligu šampiona i Liga kup Engleske.

Seriju je nastavio na sjajan način - ubjedljivo je slavio na gostovanju Barnliju 4:1.

I da sve bude idealno - Kristijan Pulišić, najveće pojaćanje za ovu sezonu, konačno je pokazao klasu i potencijal.

Američki krilni napadač, koji je do sada uglavnom bio po strani i na klupi, bez gola u novom dresu, upisao je het-trik, u 21, 45. i 56. minutu.