Hejvord je postigao 39 poena, bez promašaja iz igre - 16/16
1487 pregleda 0 komentar(a)
Gordon Hejvord u duelu sa Nensom iz Klivlenda, Foto: AP

Orlandu ne ide na početku sezone, a ni Nikoli Vučeviću.

Magični su doživjeli treći uzastopni poraz, peti na sedam mečeva - izgubili su od Oklahome 102:94.

Vučević oscilira, pa je, nakon odlične partije protiv Denvera, sinoć ubacio samo 10 poena, uz šut iz igre 4-15, a imao je 11 skokova.

Utakmicu večeri i karijere odigrao je Gordon Hejvord, koji je vodio Boston do pete pobjede u nizu - na gostovanju Klivlendu 119:113.

Hejvord je postigao 39 poena, bez promašaja iz igre - 16/16!

Imao je i sedam skokova i osam asistencija.

Pratio ga je Kemba Voker sa 25 poena i sedam uhvaćenih lopti.

U formi su Lejkersi i Lebron - Košarkaši iz Los Anđeles upisali su šesti trijumf zaredom, u gostima su pobijedili Čikago Bulse sa 118:112.

Džejms je ponovo ostvario tripl-dabl, treći put zaredom - 30 poena, 10 skokova i 11 asistencija.

Pomogli su mu Kvin Kuk sa 17 poena, Kajl Kuzma i Entoni Dejvis sa po 15.

Košarkaši Denvera savladali su Majami na svom terenu 109:89, uprkos blijedom izdanju Nikole Jokića - za 23 minuta devet poena, po pet skokova i asistencija.

Džamal Marej je bio najbolji sa 21 poenom, Džeremi Grent i Vil Barton upisali su po 15.

Atlanta je bila bolja od San Antonija 108:100 zahvaljujući odličnoj igri u posljednjoj četvrtini, koju je dobila 38:22.

Vratio se Tre Jang, poslije lakše povrede, i pokazao klasu - 29 poena i 12 skokova, dok je Džabari Parker imao 19 poena i osam skokova.

Kod Sparsa, Demar Derozan je postigao 22 poena.