Ivanović grmio na tajm-autu, Baskonija srušila Real: "Šta si rekao? Ućuti!"

Poznat kao autoritativan trener, čvrste ruke, Ivanović je u jednom momentu burno reagovao prema jednom od svojih igrača
7620 pregleda 2 komentar(a)
Duško Ivanović na tajm autu

Košarkaši Baskonije ostvarili su veliku pobjedu u Endesa ligi, savladali Real u Madridu u derbiju 18. kola - 95:94.

Uzbudljiv meč odigrala su dva velika rivala, odluka je pala u finišu, a Pijera Henri sa 26 poena vodio tim Duška Ivanovića do trijumfa koji ga vraća u trku za plej-of.

Presudila je i sjajna treća četvrtina gostiju, koji su za deset minuta primili svega šest poena - Real nikada u istoriji nije imao slabiji poenterski učinak u jednoj četvrtini!

Bio je to i sjajan poklon Ivanoviću, koji je postao tek deseti trener sa više od 500 utakmica u španskom šampionatu.

Još jedan detalj obilježio je utakmicu - momenat na tajm-autu i reakcija Ivanovića.

Poznat kao autoritativan trener, čvrste ruke, u jednom momentu burno je reagovao prema jednom od svojih igrača.

"Šta si rekao? Šta si rekao čovječe", zagrmio je Ivanović.

"Ućuti", završio je polemiku, a komentatori španske televizije konstatovali da je to "taj karakter Baskonije".

Ivanović je prošlog mjeseca treći put u karijeri došao na klupu kluba iz Vitorije.