Teodo stao u posljednjoj četvrtini

57 pregleda 0 komentar(a)
Dejvis, Foto: Aba-liga.com
Ažurirano: 03.01.2018. 21:01h

Sve dobro odigrano u tri četvrtine, tivatski Teodo „prosuo” je u posljednjoj dionici na gostovanju u Rogaškoj Slatini. Čak tri minuta i 19 sekundi u posljednjoj četvrtini Teodo je bio bez koša, a svega četiri poena za šest minuta uticali su da domaćin preokrene i dobije utakmicu.

Rogaška se pobjedom, 7. u Drugoj ABA ligi, primakla zoni plej-ofa, dok se Teodo zaustavio na svega pet pobjeda uz sedam poraza, sa identičnim skorom koji ima i drugi naš predstavnik, Lovćen.

U 13. kolu Teodo u srijedu 10. januara dočekuje Dinamik.

Rogaška - Teodo 81:76 (16:17, 19:21, 23:25, 23.13)

Rogaška Slatina - SD „Rogaška Slatina”. Gledalaca: 700. Sudije: Arsenijević (Srbija), Roglić (Hrvatska), Mauer (Slovenija).

Rogaška: Kosić 6, Dejvis 23 (4-2), Đuranović 2, Fon 7 (2-2), Vujačić, Nikolič 18 (4-3), Batur 2, Pajić 16, Šantelj 3 (4-3), Drobnjak 4 (2-2).

Teodo: Hadžibegović 10 (2-0), Vušović, Popović 18 (8-6), Rondović (2-0), Radulović 8 (2-1), Vučurović 2, Savić 9 (1-1), Sekulović 12 (2-2), Bakić 5, Kaluđerović, Abramovič 12 (4-3).