U ubjedljivom porazu Orlanda jedina svijetla tačka bio je Nikola Vučević

Tim sa Floride izgubio 132:90, Vučević ubacio 22 poena

6095 pregleda 0 komentar(a)
Vučević sa Takerom, Foto: Beta/AP

Košarkaši Orlanda pretrpjeli su treći, ujedno i najubjedljiviji poraz ove sezone - tim sa Floride izgubio je od Hjustona 132:90.

"Magični" su u svakoj četvrtini primili najmanje po 30 poena, odbrana je bila loša, pa je stoga i poraz ubjedljiv.

Ali, u ovom porazu svijetla tačka Orlanda bio je Nikola Vučević. Za 30 minuta na parketu imao je dabl-dabl učinak - 22 poena i 12 skokova. Dodao je još tri asistencije i jednu ukradenu, a nije imao izgubljenu loptu.

Hjuston je do pobjede vodio Kristijan Vud sa 22 poena. Harden i Taker imali su po 15, a Vol je dodao 14 poena.

Orlando ima šest pobjeda i tri poraza, dok je Hjuston upisao tri trijumfa, a ima i četiri poraza.

Golden Stejt Voriorsi su savladali Los Anđeles Kliperse 115:105 uz još jednu sjajnu partiju Stefa Karija.

Kari je postigao 38 poena uz čak 11 asistencija Pratio ga je Endru Vigins sa 16 poena. Kod Klipersa su prednjačili Pol Džordž sa 25 i Kavaj Lenard sa 24 poena.

Los Anđeles Lejkersi su bez Entonija Dejvisa bili bolji od Čikaga - 117:115.

Lebron Džejms je imao 28, a Šruder i Herel po 17 poena. Na drugoj strani Lavin je za 38 minuta ubacio 38 poena.