Teodo poražen od Borca

77 pregleda 0 komentar(a)
KK Teodo, Foto: KK Teodo
Ažurirano: 06.12.2017. 18:52h

Teodo nije uspio da drugi put u ligi "veže" dvije pobjede - Tivćani su večeras poraženi kod kuće od čačanskog Borca sa ubjedljivih 93:76, u utakmici 8. kola Druge ABA lige, pa su tako propustili priliku da se uključe u borbu za sam vrh tabele.

To je bio četvrti poraz izabranika Zorana Glomazića, dok je Borac uknjižio peti trijumf.

Teodo je na startu druge četvrtine gubio 38:24, ali je nakon minut i po igre u drugom poluvremenu preokrenuo na 51:50, a potom je u 25. minutu poveo i 57:50. Međutim, Tivćani su stali, gosti su do kraja četvrtine preokrenuli i poveli sedam razlike (72:65), a onda su za nepuna dva minuta posljednje dionice uvećali prednost na nedostižnih 79:65, a razlika je u ovoj četvrtini išla i do 18 razlike (83:65)...

Teodo u narednom kolu, 13. decembra, u gostima ima crnogorski derbi protiv Lovćena.

Teodo – Borac 76:93 (21:22, 22:26, 22:24, 11:21)

Tivat – Dvorana: „Župa“. Gledalaca: 300. Sudije: Babić (Bosna i Hercegovina), Gajšek (Slovenija), Lakićević (Crna Gora).

Teodo: Đurišić 6, Vušović 1 (2-1), Popović 4, Rondović 3, Radonjić, Radulović 10 (3-3), Vučurović 11 (3-2), Savić 6 (4-4), Sekulović 23 (2-2), Bakić 2 (2-2), Kaluđerović, Abramovič 10 (2-2).

Borac: Popović 6, Đoković 16 (5-4), Pešaković 4, Balaban 10 (2-2), Prlja1 (4-1), Mićić, Stojadinović 5, Gavrilović, Todorović 26 (1-0), Čarapić 3, Marinović 22 (5-5).