Spektakl u Milanu - Armani uz zvuk sirene do velikog preokreta, Efes deklasirao Real na startu serije

7917 pregleda 2 komentar(a)
Rodrig Buboa na meču sa Realom, Foto: Euroleague
Ažurirano: 20.04.2021. 22:52h

Spektakularan početak završnice Evrolige u Milanu - Armani je košem Zeka Ledeja uz zvuk sirene pobijedio Bajern 79:78.

Domaći sastav je imao 1,2 sekunde za posljednji napad i sjajnu akciju završio poenima za veliki preokret.

Bajern je vodio 17 razlike na poluvremenu, imao 11 poena prednosti uoči posljednjih deset minuta.

Ledej je sa 17 poena bio najefikasniji igrač meča.

Košarkaši Efesa pobijedili su večeras u Istanbulu ekipu Real Madrida sa 90:63 (20:18, 24:22, 20:10, 26:13), u prvom meču četvrtfinala Evrolige.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Rodrig Buboa sa 19 poena i pet skokova, Sertač Sanli je postigao 16 poena uz osam skokova, dok je Šejn Larkin dodao 14 poena uz pet asistencija.

U ekipi Reala najbolji učinak imao je Trej Tompkins sa 13 poena i tri skoka.

Drugi meč u seriji, koja se igra na tri pobjede, na programu je u četvrtak takođe u Istanbulu.

Pobjednik ove serije na fajnal-foru će igrati protiv boljeg iz meča u kojem se sastaju CSKA Moskva i Fenerbahče.