Lejkersi nakon preokreta savladali Čikago

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi je bio Kajl Kuzma sa 22 postignuta poena, dok je poen manje upisao Kaldvel - Poup
LA Lejkersi - Čikago Buls, Foto: Reuters
Ažurirano: 22.11.2017. 07:42h

U noći između utorka i srijede odigran je samo jedan meč u NBA ligi u kojem su košarkaši Los Anđeles Lejkersa savladali ekipu Čikago Bulsa rezultatom 103:94.

Gosti sui bolje otvorili meč i u prve dvije dionice konstantno imali prednost koja je na poluvremenu iznosila 14 poena razlike.

U trećoj četvrtini je viđena skroz druga slika na terenu, Bulsi su igrali u tom periodu veoma loše i domaći košarkaši uspijevaju da stignu na minus tri poena.

U istom ritmu je nastavljeno i u posljednjem dijelu igre, pa su Lejkersi uspjeli da preokrenu rezultat i stignu do osme pobjede u sezoni, dok je gostima ovo bio 12. poraz.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi je bio Kajl Kuzma sa 22 postignuta poena, dok je poen manje upisao Kaldvel - Poup. U ekipi Čikaga istakao se Denzel Valentajn koji je ubacio 17 poena, a Antonio Blejkeni je na svoj konto ubilježio 15 poena.