1945 pregleda 0 komentar(a)
Derik Rouz na meču sa Milvokijem, Foto: Reuters

LA Klipersi su sinoć na gostovanju pobijedili Minesotu sa 104:84.

Pol Džordž je ubacio 21 poen uz 11 skokova, Redži Džekson 20, odličan je bio Ivica Zubac - 14 poena i 14 skokova.

Kod Minesote, kojoj je ovo četvrti poraz zaredom, najbolji je bio Karl-Entoni Tauns sa 20 poena i osam skokova.

Njujork je takođe na gostovanju sa 113:98 savladao Milvoki, iako je u drugoj četvrtini zaostajali 21 poen.

Džulijus Rendl je bio najbolji strijelac sa 32 poena uz 12 skokova, četiri asistencije i dva bloka.

Derik Rouz je dodao 23 poena za Nikse, koji su nadigrali Bakse sa 94-60 u posljednje tri četvrtine.

Janis Adetokumbo je predvodio šampiona sa 25 poena i sedam skokova.

Bruklin je stigao do četvrte uzastopne pobjede savladavši Detroit sa 96:90. Kevin Durent je za pobjedu svoje ekipe ubacio 29 poena uz 10 skokova i pet asistencija.

Lamarkus Oldridž je dodao 16, a Džejms Harden upisao tripl-dabl - 13 poena, po 10 skokova i asistencija.

Golden stejt je kod kuće sa 126:85 bio bolji od Nju Orleansa, što mu je sedma pobjeda u posljednjih osam utakmica.

Džordan Pol je bio najbolji igrač pobjedničke ekipe sa 26 poena, dok je Stef Kari upisao 19.

Klivlend je je u gostima sa 102:101 nadigrao Toronto, prekinuvši tako niz od pet pobjeda kanadske ekipe, a pobjedu je osigurao Darius Garland koji je pogodio dva slobodna bacanja 4.8 sekundi prije kraja.

Vašington je kod kuće sa 115:87 bio bolji od Memfisa, a sedam igrača domaće ekipe je imalo dvocifren učinak, najefikasniji je bio Montrez Harel sa 18.

San Antonio je sa 102:89 pobijedio Orlando, a Portland sa 110:106 ekipu Indijane, iako je Demijan Lilard upisao samo četiri poena.