"Vučice" jedine sa maksimalnim učinkom

Košarkašice Budućnost Bemaxa jedina su ekipa u regionalnoj WABA ligi s maksimalnim učinkom, nakon pobjede na gostovanju Basket Kamu u Makedonskoj Kamenici - 87:61

3190 pregleda 2 komentar(a)

Košarkašice Budućnost Bemaxa jedina su ekipa u regionalnoj WABA ligi s maksimalnim učinkom. Izabranice Vladna Radovića slavile su i osmu pobjedu, pošto su nadigrale Basket Kam u Makedonskoj Kamenici - 87:61 (26:10, 19:16, 21:14.

"Vučice" su od starta zagospodarile i na kraju prve četvrtine imale 16 poena prednoati, a na poluvremenu 19. Jedino opuštanje bilo je u posljednjoj u kojoj su obje ekipe postigle po 21 poen, mada je sredinom tog perioda Budućnost imala i 30 poena prednosti - 81:51,

U pobjedničkoj ekipi istakle su se Mina Đorđević sa 16 poena, Anastasija Drobnjak i Jovana Marković po 11 poena, a po osam su ubacile Lazarević, Leković i Savković.

Adams je bila najefikasnija sa 21 poen i 14 skova, a naša reprezentativka Snežana Aleksić je dodala 16 u poraženom timu

Budućnost Bemaks i Basket Kam biće rivali i u četvrtak, u duelu devetog kola. danas su odigrale odgođenu utakmicu 4. kola.