Zvezda dugo vodila, pa izgubila u Lionu (VIDEO)

Tim Dejana Radonjića poražen je od Asvela 69:67 u 22. kolu Evrolige

3992 pregleda 2 komentar(a)

Ni 14 poena prednosti u drugoj, osam u trećoj, a pet u četvrtoj četvrtini, nije bilo dovoljno košarkašima Crvene zvezde da slave u Lionu.

Tim Dejana Radonjića izgubio je od Asvela (69:67) u meču 22. kola Evrolige, a težak šut Dobrića za tri preko ruke protivničkog igrača u posljednjem napadu nije bio ni blizu pogotka.

Odlučujuće poene za pobjedu Francuza prethodno je donio Kris Džons, 26 sekundi prije kraja.

Džons i Pol Lakomb bili su najefikasniji kod domaćih sa po 17 poena.

Dobrić je kod Zvezde ubacio 20, a Vajt 12. Nikola Ivanović se nije upisao u strijelce za 13 minuta provedenih na terenu dvorane "Astrobal" - dva puta je bezuspješno pokušao za tri, jednom za dva poena.

Radonjićeva četa ima učinak od sedam pobjeda i 12 poraza i nalazi se na 14. mjestu od 18 učesnika Evrolige.

Asvel je 12, sa skorom od devet pobjeda i 11 poraza.