Barselona odbila napad Nikole Ivanovića u posljednjih 10 minuta

Crnogorski plejmjeker postigao svih 13 poena u posljednjoj četvrtini, ali je Barsa imala odgovor

5027 pregleda 5 komentar(a)

Barselona je uspjela da odoli napadu Crvene zvezde u posljednjoj četvrtini i slavi sa 82:70 (22:15, 25:17, 18:19, 17:19).

Imala je Barselona solidnu prednost, ali ih je stao šut s distance a u posljednjoj četvrtini razigrao se Nikola Ivanović.

On je pogodio za samo sedam poena minusa na polovini te četvrtine, ali je Nikola Mirotić uzvratio zakucavanjem.

Ivanović je u posljednjoj četvrtini postigao svih 13 poena, ali izabranici Dejana Radonjića nisu imali kvalitet za preokret.

Najefikasniji na utakmici bio je Mirotić sa 19 poena.

Barsa je lider sa 19 pobjeda i pet poraza, Zvezda je u zoni razigravanja - osma sa 11 pobjeda i 13 poraza. Makabi ima 11 pobjeda, ali i dvije odigrane utakmice manje na devetom mjestu.

Baskonija je prethdono na som parketu dobila Albu 85:68.