Kadeti ubjedljivo poraženi od Grčke, bez pobjede u osminu finala

Rival u osmini finala biće Italija

15883 pregleda 12 komentar(a)

Kadetska košarkaška reprezentacija Crne Gore izgubila je i u trećem meču na Evropskom prvenstvu u Skoplju.

Tim Rajka Krivokapića poražen je danas od Grčke 79:45.

Crna Gora je pretrpjela sva tri poraza i u osminu finala ide sa četvrte pozicije. Protivnik u nokaut fazi biće Italija.

Naša ekipa je samo na startu povela (6:4), ali su Grci poslije 10 minuta imali šest poena viška - 19:13.

Već početkom druge četvrtine rival je prvi put stekao dvocifrenu prednost (26:16), koju je održavao do odlaska na odmor 36:26.

U trećoj četvrtini je Crna Gora loše odigrala u napadu, u tom periodu postigla samo četiri poena i pitanje pobjednika je već tada bilo riješeno.

Najefikasniji u crnogorskoj reprezentaciji bio je Aljoša Drašković sa 13 poena, uz šest skokova. David Mirković je dodao 11 poena i šest skokova.