Partizan kontrolisao meč i upisao laku pobjedu u Skoplju

Partizan slavio protiv MZT-a 92:74

6482 pregleda 1 komentar(a)

Košarkaši Partizana savladali su danas MZT u Skoplju 92:74 u drugom kolu Admiralbet ABA lige.

Tim Željka Obradovića nakon dva kola ima maksimalan učinak, a danas je prilično lako stigao do nove pobjede.

Partizan je meč otvorio serijom 9:0, a domaći igrači prve poene postigli poslije skoro tri minuta.

Nakon 10 minuta prakično je sve bilo riješeno - Partizan je vodio 25:9, a 16 poena prednosti imao je i poslije 20 minuta - 48:32.

Početkom drugog poluvremena MZT je nakon dvije trojke Strahinje Mićovia prišao na 48:38, ali su se "crno-bijeli" ponovo odlijepili i nakon trojke Kevina Pantera imali 21 poen prednosti - 67:46.

U finišu meča šansu je dobio i mladi crnogorski košarkaš Đorđije Jovanović, ali za skoro četiri minuta nije uspio da se upiše u listu strijelaca.

Najefikasniji kod Partizana bili su Panter i Dante Egzum sa po 17 poena.

Kod domaćih je najbolji bio Mićović sa 18 poena.