Partizan još bez pobjede, Armani umirio "grobare"

Barselona je slavila protiv Bajerna u gostima 84:73

4183 pregleda 7 komentar(a)
Sa meča Partizan - Armani, Foto: BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC

Košarkaši Partizana još ne znaju za pobjedu u Evroligi - u prvom meču pred domaćim navijačima izgubili su od Armanija 80:75.

To je njihov treći poraz iz isto toliko mečeva.

Tim Željka Obradovića je furiozno počeo meč, imao deset poena prednosti nakon prve četvrtine, održavao je do sredine treće četvrtine, kada su gosti polako počeli da se prilagođavaju atmosferi, a smiruju rivala...

Preokrenuli su, koristili seriju grešaka Partizana (11 izgubljenih lopti u 2. poluvremenu) i sačuvali vođstvo, vođeni sjajnim Ševonom Šildsom, koji je ubacio 25 poena.

U ekipi Partizana 23 poena Zeka Ledeja.

U Beograd za dva dana dolazi Virtus.

Barselona je slavila protiv Bajerna u gostima 84:73, a po 14 poena postigli su Aleks Abrines, Nikolas Laprovitola i Jan Veseli.

Barsa ima skor 2-1, Bajern je bez pobjede.

Košarkaši Makabija pobijedili su na svom terenu Monako sa 78:70.

Makabi je do pobjede predvodio Vejd Boldvin sa 21 poenom, sedam skokova i pet asistencija, a pratili su ga Lorenco Braun sa 13 poena i sedam asistencija i Roman Sorkin sa 10 poena i devet skokova.

Najefikasniji kod Monaka bili su Džordan Lojd sa 21 i Majk Džejms sa 15 poena.

Obje ekipe poslije tri odigrana kola imaju po dvije pobede i jedan poraz.

U narednom kolu Makabi će dočekati Asvel, dok će Monako gostovati Panatinaikosu.