Partizan u spektaklu bolji od Makabija, Radonjićev PAO razbijen u Istanbulu

"Crno-bijeli" stigli do četvrte pobjede

6352 pregleda 5 komentar(a)

Partizan je još jednom odbranio domaći teren u Evroligi, u fantastičnoj atmosferi u "Štark areni" pao je i Makabi.

"Crno-bijeli" su do četvrte pobjede u sezoni (96:88) stigli mnogo boljom odbranom u drugom poluvremenu nakon što su u prvom primili 50 poena.

Makabi je u prvih 20 minuta koristio sve greške u defanzivi tima Željka Obradovića, pogađao i trojke i duge dvojke, a nastavak je bio druga priča.

Dante Egzum je sa 21 poenom predvodio Partizan, isti učinak je imao i Zek Ledej.

Doprinos je dao i povratnik nakon povrede Alen Smailagić koji je za četiri i po minuta na parketu u drugoj četvrtini postigao devet poena.

A Dejan Radonjić je sa Panatinaikosom doživio još jedan težak poraz.

Sada je PAO deklasiran u Istanbulu - Fenerbahče nije imao milosti prema atinskom velikanu, bilo je 107:77.

Monako je bio bolji od Baskonije (79:74), a Žalgiris od Olimpije Milano (71:62).