Debitovao Kampaco, Zvezda savladala Borac

Aktuelni šampion ABA lige pobijedio 86:57

3440 pregleda 0 komentar(a)

Košarkaši Crvene zvezde savladali su danas Borac iz Čačka 86:57 u 12. kolu Admiralbet ABA lige.

Aktuelni šampion Jadrana je na skoru od 10 pobjeda i jednog poraza (meč sa Cedevita Olimpijom je ranije odložen), dok su Čačani na 3-9.

Borac je na startu poveo 3:0, Zvezda potom preokrenula i do kraja meča nije ispuštala prednost.

Nakon 20 minuta bilo je 45:37. Potom je u trećoj četvrtini Borac prišao na 48:44, a onda je Zvezda do kraja trećeg perioda zaigrala furiozno, pa je poslije 30 minuta bilo 65:45.

Današnji meč u dvorani "Aleksandar Nikolić" obilježio je i Argentinac Fakundo Kampaco, koji je odigrao prvu utakmicu u dresu Zvezde. Meč je završio sa 11 poena i pet asistencija.