Partizan ubacio 63 poena za poluvrijeme i ubjedljivo savladao Zadar

Partizan - Zadar 114:77

6379 pregleda 1 komentar(a)

Košarkaši Partizana odigrali su večeras odličan meč i u 13. kolu Admiralbet ABA lige savladali u "Štark areni" ekipu Zadra 114:77.

Ekipa Željka Obradovića je večeras upisala 11. pobjedu, a ima i dva poraza, dok je Zadar na skoru 7-6.

Gosti su samo u prvoj četvrtini pružali otpor, imali i minimalno vođstvo u nekoliko navrata, ali je već do poluvremena pobjednik bio poznat.

Partizan je za 20 minuta ubacio 63 poena, ali i primio 49 i na kraju upisao ubjedljivu pobjedu.

Večeras je u sastavu, nakon povrede, ponovo bio Balša Koprivica, dok je Kevin Panter na trenutak zabrinuo Obradovića. Američki košarkaš je zbog povrede izašao iz igre početkom druge četvrtine, ali se krajem treće vratio na teren.

Najefikasniji je bio Tristan Vukčević sa 25 poena. Koprivica je ubacio 14, a Smailagić i Papapetru po 13.

Kod Zadra je najefikasniji bio Luka Božić sa 19 poena. Jordano je ubacio 13, a Ramljak i Drežnjak po 11.