Nakon dominacije u Baru Frejžer proglašen za najkorisnijeg igrača 13. kola

On je za 40 minuta na terenu ubacio 45 poena, uz devet asistencija i četiri skoka

3940 pregleda 1 komentar(a)
Frejžre, Foto: KK Mornar Barsko zlato/Mediapro

Košarkaš FMP-a Trent Frejžer je najkorisniji igrač 13. kola ABA lige, saopšteno je danas iz tog takmičenja.

FMP je juče u Baru slavio protiv Mornara sa 113:102, a Frejžer je dominirao na parketu "Topolice".

On je za 40 minuta na terenu ubacio 45 poena, uz devet asistencija, četiri skoka i jednu ukradenu loptu što mu je donijelo indeks korisnosti 51. U posljednjih 13 minuta ubacio je 30 poena.

Frejžer se izjednačio na 3. mjestu igrača sa najviše poena na jednoj utakmici ABA lige sa Milanom Gurovićem, a ispred su samo dva momka sa kojima se sudario sinoć - Deron Fets Rasel (47) i Vladimir Mihailović (46).

Tim iz Železnika je na trećem mjestu na tabeli ABA lige sa 10 pobjeda i tri poraza, a u narednom kolu će gostovati Megi.